25 Грудня 2021
Відбувся захист курсових робіт

Для виготовлення одягу використовується велика кількість різноманітних матеріалів, які відрізняються структурою, властивостями та способом виготовлення. Підбір матеріалів в пакет одягу (конфекціювання) – це не просто підбір по колористиці. Важливо знати властивості всіх матеріалів, що входять до пакету виробу і вміти поєднувати тільки такі матеріали, які або однакові чи близькі за властивостями, або доповнюють один одного.

Студенти третього курсу спеціальності «Технології легкої промисловості» продемонстрували високий рівень засвоєння методів конфекціювання та вправність у підборі конкретних матеріалів (з урахуванням їх властивостей) для проєктування й виготовлення швейного виробу найвищої якості під час захисту курсових робіт з навчальної дисципліни «Матеріалознавство».
Комісія у складі Лілії Навольської, Оксани Кусої та Ірини Товкач відмітили якісно виконані та презентовані курсові роботи студентів групи 3–182А Даші Бранашко, Марії Гросу, Анастасії Кішкар, Інесси Мандзюк, Христини Негрич, Анастасії Семенко, Олександри Сіміної, Тетяни Фрунзи і Вікторії Холеван, а також студентів групи 3–182Б Юлії Семенюк, Катерини Брайт, Наталії Загари, Олімпії Кінзерської, Жанни Матійчук, Даші Худої.
Особливо було відмічено велику трудомісткість і естетичність роботи Ольги Губки, графічний дизайн і оригінальність Владислава Котинського, Анни Белінської, Ангеліни Луканюк, ексцентричність розкриття теми і авторський дизайн Єлизавети Зеленської


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38