25 Травня 2022
Відбувся круглий стіл

24 травня в залі засідань Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну відбувся круглий стіл «Фінансовий моніторинг як різновид комплаєнс–контролю». Учасниками круглого столу стали студенти третього курсу спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування», викладачі циклової комісії обліково–фінансових дисциплін та провідні фахівці у сфері банківських та бухгалтерських послуг.

Запрошеними експертами–фахівцями стали:
👤Галина Дарчук – сертифікований бухгалтер, аудитор, бізнес–консультант та засновниця і керівник консалтингового центру «DARCHUK CONSALTING»;
👤Юлія Дідик – директор відділення АТ КБ «ПриватБанк» в м. Чернівці.

На початку з вітальним словом до учасників круглого столу звернулася голова циклової комісії обліково–фінансових дисциплін Наталка Кучінік, яка зазначила, що комплаєнс є невід’ємною складовою повсякденної ділової діяльності. Питання фінансового моніторингу стане актуальним у професійному житті майбутніх фахівців, що вже незабаром почнуть свою професійну діяльність у банківській, страховій, біржовій сфері, сфері бухгалтерського обліку, аудиту чи бізнесу загалом.

🔘 Юлія Дідик, як представник банківської сфери поділилася з учасниками заходу політикою ПриватБанку щодо дотримання вимог законодавства та регулятивних документів з протидії легалізації коштів та запобігання використанню продуктів і послуг банку з метою відмивання грошей та іншої нелегальної діяльності. У своєму виступі Юлія Василівна звернула увагу на те, які операції, що супроводжує банк, потрапляють під автоматичну тестову перевірку та за якими критеріями. Наостанок наголосила, що банками не визнаються як можливі для використання незаконні, протиправні способи ведення бізнесу й такі, що не відповідають загальновизнаним принципам.

🔘 Галина Дарчук – фахівець з питань ведення бізнесу, презентувала розроблений нею чек–лист по комплаєнсу фінансового здоров’я бізнесу та найпершим у виступі зазначила на важливості бути офіційно зареєстрованим суб’єктом, що здійснює підприємницьку діяльність. Галина Василівна зосередила свою увагу на перевагах прозорого ведення бізнесу, а це і соціальне страхування, можливість відтермінування сплати податків, кредитування за програмою «Доступні кредити 5–7–9%», можливість розширення бізнесу та його вихід на закордонний ринок. У своєму виступі Галина Василівна наголосила, що ділова доброчесність бізнесу – це основа успішної відбудови країни після перемоги та активна підтримка ЗСУ сьогодні!

🙌 Дякуємо всім учасникам круглого столу за активу участь в його роботі. Особлива подяка запрошеним експертам Галині Дарчук та Юлії Дідик за настанови та підтримку майбутніх фахівців у сфері обліку та фінансів!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss