10 Березня 2023
Відбулися спеціальні об’єктові навчання (тренування) з питань цивільного захисту

Цивільний захист є однією із головних задач для забезпечення та створення безпечних умов для учасників освітнього процесу.

Враховуючи сучасний стан зростання рівня воєнних та терористичних загроз, пожежної та техногенної небезпеки, важливо приділяти підсилену увагу питанням якісної підготовки працівників, зокрема керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, що визначає в цілому готовність об’єктів до дій у найбільш ймовірних надзвичайних ситуаціях.

З цією метою у Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну згідно з планом відбулися спеціальні об’єктові навчання (тренування) з питань цивільного захисту за участі Володимира Бородая, фахівця навчально–методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області.

Навчання (тренування) відбувалися у два етапи:

1️⃣ етап: об’єктові тренування для керівного складу і формувань цивільного захисту коледжу на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації»

2️⃣ етап: об’єктові навчання для здобувачів освіти на тему: «Дії в разі радіаційної, хімічної та біологічної небезпеки, а також в разі застосування звичайної зброї».

 


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss