29 Грудня 2021
Студенти взяли участь у соціальному проєкті

Сучасний світ вимагає фахівців, які володіють широким спектром компетентностей, і не тільки професійних. Саме тому, з подачі викладача–методиста фінансово–економічних дисциплін Світлани Душенко, студенти третього курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Анастасія Салига та Каріна Негрич взяли участь у соціальному проєкті від КРУТО НОВА ПОШТА, що поєднує Кар’єру, Розвиток, Успіх, Таланти та Освіту.

На онлайн–курсі «Прокачай soft skills» студенти мали можливість удосконалити свої м’які навички за менторства ТОПових тренерів компанії «Нова пошта» за 8 модулями протягом 8 тижнів:
1 модуль – Формула успіху. Алгоритм досягнення цілей.
2 модуль – Нетворкінг – павутина можливостей.
3 модуль – Побудова кар’єри мрії.
4 модуль – Особистий бренд.
5 модуль – Фінансова грамотність.
6 модуль – Подолання страху публічних виступів.
7 модуль – Архітектор крутих презентацій.
8 модуль – Конфлікт – це круто?
«Навчання відбувалось досить динамічно та злагоджено. Щопонеділка ми отримували відео–тренінги та творчі завдання, які повинні були здати до неділі. Щочетверга проводилися онлайн–зустрічі, де з кураторами обговорювали домашнє завдання, питання за темою модуля, працювали в командах, або самостійно над завданнями, що отримували на Zoom–зустрічах. Найбільше сподобалися 1, 2, 3, 7 та 8 модулі. Але з впевненістю можемо сказати, що кожний модуль цього курсу корисний та містить цікавий і потрібний матеріал», – поділились своїми враженнями студентки.
Варто зазначити, що участь у подібних проектах дає студентам реальні шанси для розвитку і старту КРУТОЇ в усіх значеннях кар’єри через розвиток практичної освіти та soft skills.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38