7 Лютого 2021
Студентки коледжу – Чемпіонки4Life

Сьогодні повернулися з Києва додому наші студентки Софія Гакман та Олександра Лазар, де вони провели тиждень, беручи участь у навчальному тренінгу з підготовки тренерів за Міжнародною програмою «Подорож4Life». Повернулися підготовленими рівними лідерами з числа підлітків та молоді – #Чемпіонами4Life.

Спираючись на їх унікальний набір навиків, вони є посередниками змін. Проєкт дуже важливий в Україні, тому що це можливість розповісти підліткам про питання, які їх хвилюють і які вони не можуть обговорити з дорослими.

Програма тренінгу ґрунтується на свідченнях того, що молоді люди з розвиненими соціальними емоційними компетенціями мають можливості приймати обґрунтовані рішення щодо свого життя. Ця модель сприяє позитивному розвитку шляхом підсилення п’яти взаємопов’язаних компетенцій, які є ключовими для ефективного й етичного розв’язання щоденних завдань і проблем: самосвідомості; вміння управляти собою; соціальної свідомості; «здорових» навичок взаємовідносин; відповідального прийняття рішень.

🔴Хто ж такі Чемпіони4Life, якими стали наші студентки Софія та Олександра?

Чемпіони4Life – це фасилітатори–однолітки, які пройшли навчання і отримали відповідний сертифікат. Будучи молодими людьми, вони радше розширюватимуть можливості інших молодих людей, ніж їх навчатимуть; вони вестимуть процес навчання на основі досвіду та виступатимуть прикладами для наслідування. Вони будуть створювати безпечний простір для сприяння взаємному обміну досвідом та навчанню шляхом дискусій та активної участі.

🔴Що зможуть запропонувати наші Чемпіони4Life, навчаючи своїх однолітків за програмою «Подорож4Life»:

1️⃣Інтерактивний спосіб навчання на основі досвіду. Загальні заходи, що сприяють рефлексивному та критичному мисленню, підвищують результативність студентів, а також їхню впевненість та самооцінку, щоб допомагатимуть їм рухатися вперед у житті.

2️⃣Усвідомлений вибір, який роблять молоді люди в своєму сексуальному житті.

3️⃣Розширення прав і можливостей молоді, що сприяє покращенню навчальної успішності та дисципліни.

4️⃣Альтернативний спосіб проведення вільного часу, заповнюючи прогалину в позанавчальний час.

5️⃣Володіннями знаннями про послуги, дружні до молоді в нашому місті для отримання своєчасної медичної, соціальної, психологічної та правової допомоги.

Успіхів вам, наснаги, життєвої енергії на старті такої важливої просвітницької місії, наші заповзяті Чемпіонки4Life!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss