18 Лютого 2022
Сотня небесних Янголів

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, для студентів першого–другого курсу викладач історії Ірина Добржанська провела лекції–бесіди на тему: «Сотня небесних Янголів». Хвилиною мовчання учасники заходів вшанували Героїв Небесної Сотні, 

які віддали своє життя на Майдані за свободу, гідність, справедливість та свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи.

Вдивляючись у кожне обличчя, студенти схилили голови перед пам’яттю людей різного віку, які загинули у мирний час XXI століття.

Розповідаючи про трагічні події, викладач згадувала про ті страшні дні, години, хвилини, які відбувалися в Києві… від перших мирних протестів студентів у столиці та брутального їх розгону із жахливими побоями, супротив громадськості задля захисту прав та свобод, гарантованих Конституцією. Гідність, Відданість та Патріотизм, які засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття.
 
Під час лекцій–бесід відбувалися презентації студентських проєктів про революційні події зими 2013–2014 років, про активістів Майдану – наших земляків Василя Аксенина та Олександра Щербанюка – почесних громадян міста Чернівці, на чию честь названі вулиці в нашому місті. Варто відмітити проєктні роботи наступних студентів: Чаглій Анастасії, Рафал Анастасії, Фоглінської Любові, Гоменюк Вікторії, Топоркової Анастасії, Миронюк Богдани, Іліки Ангеліни, Кушнірова Владислава, Франко Олега, Гіби Ірини, Щипчик Інни.
 
Герої Небесної Сотні, ті, хто вистояв у боях та повернувся додому живим, хто досі продовжує боротьбу і перебуває на передовій і ті, хто посильно допомагає борцям – це одна велика родина, ім’я якій – Україна.
 
Вічна пам’ять Героям! Герої не вмирають!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38