10 Грудня 2021
Рубрика: зустріч з фахівцем

Під час проходження навчальної практики з фінансового обліку та обліку і звітності у комерційних банках студенти третього курсу спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» зустрілися із директором відділення АТ КБ «ПриватБанк» в м. Чернівці Юлією Дідик.

Представник банківської сфери ознайомила студентів із видами платіжних карток, що випускаються банком, особливостями користування різних платіжних систем, про переваги використання інтернет-банкінгу «Приват24» та його функціональних можливостях, а також неоминула увагою питання найпопулярніших видів шахрайства, пов’язаних із використанням банківських рахунків. Юлія Василівна розповіла про види та умови кредитування, збереження коштів на депозитах, наголосивши, що АТ КБ «ПриватБанк» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, що дає можливість не хвилюватися вкладникам за безпечне збереження та повернення власних коштів. Особливу увагу гостя акцентувала на питанні співпраці із страховими компаніями та видами страховок, які можна придбати у відділеннях банку, умовами їх виплати при настанні страхового випадку.

Фахівець дала цінні поради як необхідно спілкуватися із клієнтами, як владнати різноманітні проблемні ситуації, що можуть статися в робочому процесі, також наголосила і на ступені відповідальності, яка лежить на представниках банківської сфери.
Висловлюємо подяку Юлії Дідик за корисну та пізнавальну професійну зустріч, на якій студенти мали змогу отримати відповіді на питання, що стосуються роботи у банківській сфері


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38