9 Жовтня 2020
Психічне здоров’я важливе!

Всесвітній день психічного здоров’я (World Mental Health Day) відзначається 10 жовтня з 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров’я.

Провісниками психічних захворювань є стреси, які стали складовою частиною життя сучасної людини. Люди намагаються їх подолати, не замислюючись над тим, що потрібно не боротися, а запобігати стресорам. Окрім того, розвиток нервово–психічних захворювань обумовлюється генетичними, соціальними чинниками і соматичними захворюваннями. Учені стверджують, що 70% хронічних захворювань мають психосоматичну основу.

До Всесвітнього дня психічного здоров’я за ініціативи практичного психолога Ірини Горожанської студенти і викладачі коледжу взяли участь у флешмобі «Секрети гарного настрою». На своїх сторінках вони ділились тим, що їм створює гарний настрій. Це і душевне спілкування з друзями, рідними, тваринами, читання книг за філіжанкою запашного чаю, насолода музикою, перегляд улюблених кінофільмів, споглядання краєвидів нашого неповторного міста, подорожі, які дещо змінюють нас зсередини, ну і звісно ж, почуття гумору… Дякуємо усім учасникам флешмобу за вашу неперевершену активність у тому, що привернули увагу до значущості психічного здоров’я! Адже здоров’я людини (відповідно до ВООЗ) включає в себе 3 компоненти: фізичну, соціальну та психічну.

А чим надихаєтесь ви?! Відкрийте свої секрети гарного настрою!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss