13 Жовтня 2020
Привітай тих, хто служить!

До Дня Захисника України, Дня Українського Козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці студенти Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну взяли участь у обласній інформаційній кампанії «Сила нескорених або уклін вам, Захисники України!».

Студенти створили та надіслали вітальні листівки у військові частини, які дислокуються у Чернівцях. Дякуємо за організацію, розробку і створення вітальних листівок Владиславу Котинському, Ользі Губці та Тетяні Худояровій, які втілили цей Гідний Проект у життя.
Сьогодні, на превеликий жаль, в умовах карантину, ми не можемо Вам, наші дорогі Захисники, подякувати особисто. Проте ми можемо всю нашу безмежну вдячність, глибоку пошану і людську любов висловити у наших листівках: «Дорогі Захисники, ми любимо і молимось за Вас! Ми усвідомлюємо і завше пам’ятатимемо все, що Ви для нас робите, не шкодуючи себе! Ми схиляємо голови перед тими, хто поліг, захищаючи нашу країну! Ми пишаємось і співпереживаємо Вашим рідним, які щомиті турбуються або оплакують Вас! Ваша роль неоціненна для нас! Ваша самопожертва не даремна – вона залишиться в наших серцях і на скрижалях історії України, нашої з Вами Єдиної Батьківщини!»


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss