7 Вересня 2020
Правила успішного студента

Ось і розпочався новий навчальний рік для студентів Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну. Навчально–просвітницький сектор Студентської ради пропонує ознайомитися з правилами, які допоможуть студентам добре вчитись, якісно працювати і досягати цілей. Сподіваємося, ці правила допоможуть пришвидшити свій розвиток і відкривати нові можливості.

Отже, 5 правил, які допоможуть стати успішним студентом:

1. Культивуйте свої цінності

Цінності – невід’ємна частина навчального плану. Повага до інших, чесна праця, доброта і співчуття – це те, що може виправити бідність суспільства в довготривалій перспективі. Культивація цінностей принесе студенту успіх в дорослому віці. Ми усі свідомі того, що знання з часом забуваються, а цінності точно принесуть розуміння того, що людина повинна бути частиною безпечного та мирного суспільства. Успішний студент – студент, який культивує свої цінності.

2. Розвивайте навички

Очевидно, що навички, які необхідні в сучасному світі інші, ніж ті, якими потрібно було володіти 20 років тому. Комунікаційні навички, вміння оптимізовувати, технологічна грамотність, вміння вибудовувати особистий бренд, медіаграмотність, гнучкість та самоспрямованість – це всього лише кілька навичок (з десятків різних), які необхідно розвивати в собі. Книги, курси, YouTube – джерела знань. Будьте кроссекторальними, вкладайте в себе: вчіть історію України, іноземні мови, Fact Check Tools та програмування. Знання отримані сьогодні дадуть вам перемогу на довготривалій дистанції. Якісний студент – це завжди про нові навички.

3. Будуйте стратегію

Кожен студент повинен мати стратегію свого навчання і подальшого розвитку. Це потрібно для того, щоб відслідковувати свій прогрес і можливість стрімкого росту. Ви можете поставити будь-яку ціль і йти до неї безперешкодно лише маючи чітку стратегію поведінки, комунікації, отримання знань і навиків. Наявність чіткої стратегії «Куди я рухаюсь далі?» додасть студенту самоефективності, дисципліни та додаткової мотивації. Також наявність стратегії допоможе впевнено рухатись від ідей до конкретних дій. Студент, який має стратегію завжди випереджатиме тих, які її не мають.

4. Наполегливість і зусиллянаше все

Дуже часто студенти зупиняються і здаються у той час, коли знаходяться за крок до успіху. Багатьом бракує наполегливості щоб долати бар’єри. Хтось здається за крок до оцінки «відмінно», маючи можливість отримати підвищену стипендію, але розуміючи, що не вистачає наполегливості, щоб довчити предмет. Потрібно постійно пам’ятати, що результат того, де ви є в даний момент – це завжди результат ваших зусиль і наполегливості в минулому. Сьогодні ви є тут, бо ви вчора цього хотіли. Завтра ви будете там, про що мрієте сьогодні. Пам’ятайте про це. Успішний студент – це наполегливий студент.

5. Почніть працювати

Будь-який предмет може бути досконало освоєний через практику. Не затягуйте з теорією – почніть працювати і використовувати свої знання на практиці. Між знаннями і прикладними знаннями – існує велика різниця. Ви повинні усвідомити, що лише ви єдині відповідаєте за свою власну освіту, тож очікувати, що домашні завдання буде виконувати за вас мама чи тато, а викладач буде вкладати знання вам ложкою прямо до рота – нерозумно. Не чекайте, що робота прийде до вас в руки сама. Зараз коледж не гарантує пошук робочого місця для вас. Тому, якщо ви почнете частково працювати, навчаючись, – це створить вам додану вартість. Це приклад успішного студента.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38