7 Травня 2021
Пам‘ятаємо. Перемагаємо

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 76–ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, викладачем історії України Іриною Добржанською в академічних групах другого курсу проведено тематичний захід «Пам’ятаємо. Перемагаємо. День пам’яті та примирення. День перемоги над нацизмом у другій світовій війні».

Війна завжди починається раптово, хоча через покоління для істориків вона видаватиметься неминучою. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства, у якій загинуло від 50 до 85 мільйонів людей. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції і зробили значний внесок у перемогу над нацизмом. Ціною цього стали надзвичайні втрати упродовж 1939-1945 років українців та інших народів, які проживали на нашій землі й боролися проти тоталітарних режимів. Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг ветеранів, котрі боролися з нацизмом і перемогли його. 

Історія нас вчить, що український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні, діємо разом і захищаємо те, що нам дороге. Коли ми разом, коли ми відчуваємо, що справедливість на нашому боці і стоїмо за свою землю, тоді ми непереможні.

Згадуючи героїчні вчинки, студенти коледжу підготували доповіді про бойові дії, хід та наслідки війни, звільнення України, Києва і Чернівців від нацистських загарбників. Студенти представили історичний фотозвіт, відтворивши ті події.

Краще підготували пошуково–історичні матеріали студенти академічних груп 2-072 «Фінанси, банківська справа та страхування» і 2-182А «Моделювання та конструювання виробів легкої промисловості»: Негрич Каріна, Вашенко Каріна, Салига Анастасія, Домніцена Анна, Семенко Анастасія, Губка Ольга, Катинський Владислав, Зеленська Єлизавета, Бранашко Даша.

9 травня ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої Світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо. Перемогли тому, що вели війну справедливу. Перемогли тому, що відстоювали свою Батьківщину, відстоювали право на щастя, на життя.

Пам’ятаємо!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss