4 Червня 2022
Минуло вже 100 днів повномасштабної війни

Змінилось наше життя, наші цінності, мрії, бажання, характер роботи, змінились ми… Проте незмінним й актуальним лишилось бажання навчатись новому, здобувати новий досвід, такий необхідний в сьогоднішніх реаліях.

Щоб віднайти в собі ресурс, щоб мати змогу допомагати іншим, щоб вистояти, зберегти себе та інших для майбутнього життя, для нашої Перемоги!

📌 Особливо це стосується психологічної служби закладу освіти. Прагне до здобуття нового професійного досвіду і практична психологиня Чернівецького фахового коледжу технологій тадизайну Ірина Горожанська. Протягом квітня–травня її професійна скарбничка збагатилась психологічними інструментами завдяки програмі «Діти та війна: навчання технік зцілення» в рамках проєкту «Рука допомоги Україні», метою якої є психоедукація (психологічна просвіта) щодо роз’яснення дітям та їхнім батькам про відомі реакції на стрес, пов’язаний з війною, а також допомога їм у формуванні навичок для подолання труднощів і вирішення проблем. Тобто створення спільно з дітьми «власного набору психологічного виживання».
За допомогою програми підвищення кваліфікації «Психологічна допомога в умовах воєнного часу», організованою Інститутом психології ім. Г.С. Костюка (Національна академія педагогічних наук) та Вінницьким державним педагогічним університетом ім. Михайла Коцюбинського, Ірина Горожанська мала змогу вдосконалити власні ключові та предметні компетентності.
🙌 Усі техніки зцілення, здобуті під час навчання за цими програмами, вже використовуються психологічною службою під час консультацій, бесід, тренінгових занять та соціально–психологічного супроводу студентів, педагогів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на базі нашого закладу освіти.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss