29 Листопада 2022
Кожен з нас має сказати «Стоп!» насильству

Щороку в Україні у період з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, вчинення насильства щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків тощо.

 29 листопада для проведення лекторію на тему: «Види насильства. Профілактика та протидія» зі студентами Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну практичним психологом Іриною Горожанською було запрошено Галину Ренер-Подоляк, фахівця із соціальної роботи, члена мобільної бригади соціально–психологічної допомоги для осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, та Тетяну Чобан, керівника служби денного центру соціально–психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі Чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Запрошені лекторки, маючи неабиякий досвід роботи з жертвами насилля, провели цікавий інформативний відеолекторій із зазначеної теми.

Основні меседжі лекторію до слухачів були про те, що першим кроком до подолання проблеми насильства має стати її усвідомлення, як суспільством в цілому, так і кожною окремою людиною, що необхідно змінювати терпиме, а іноді й байдуже ставлення до насильства; і кожен з нас має сказати «Стоп!» насильству у власній родині та за її межами. Завдання суспільства по відношенню до жертв насильства – вселити в них надію, що вихід завжди є!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38