18 Червня 2021
І знову перемога!

Багато молодих дизайнерів розпочинають свій самостійний творчий шлях з різноманітних конкурсів та показів колекцій одягу. Цього року першою професійною сходинкою в світ моди та дизайну для студентів-випускників Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну став ХХI Міжнародний конкурс молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани». 

Творча концепція цьогорічного конкурсу «Think differently» (Думай інакше), адже кожен із нас – це часточка всього живого на Землі, і саме від нас залежить, яку природу ми передамо у спадок своїм нащадкам. Головним задумом конкурсу було демонстрування мінливої мови спілкування молоді з мистецтвом костюма, вихід за рамки повсякденності, «провокативних» ідей у формі та оздобленнях відповідно образу костюма.

В конкурсі взяли участь понад 350 конкурсантів з різних міст України, Європи та всього світу. Конкурс проходив в три етапи, в результаті професійне та компетентне журі визначили переможців конкурсу в різних номінаціях. Серед них – студентський колектив Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну: 

🪡І (перше) місце у номінації PRET-A-PORTER de LUX – колекція чоловічого  одягу «Wild and Strong» (автори Тетяна Биндю, Віта Бондаренко, Габрієла Бута, Євгенія Друк, Кристина Катаранчук, Юлія Кирстюк, Анна-Марія Кудла, Христина Лакуста, Олеся Плеска, Кристина Тринта і Ана-Марія Шотропа; керівник Ольга Віхрова);

🪡І (перше) місце у номінації SPECIAL – колекція жіночого одягу «NENZA» (автори Адріана Шпортан, Христина Федько, Анастасія Репчук, Ілона Нікорюк та Карина Жалоба; керівник Лілія Навольська). 

Приємно відзначити, що у конкурсі взяла участь й випускниця коледжу минулих років Діана Трачук, яка з колекцією «Богема» теж здобула перше місце у номінація PRO-ART.

Вітаємо талановиту молодь та педагогів-наставників з перемогою, бажаємо й надалі натхнення в творчості та професійній діяльності!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38