20 Лютого 2023
Герої не вмирають, доки пам’ять про них жива!

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найстрашніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.

Пам’ятний день встановлено Указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, виховання у студентської молоді патріотичної свідомості, шанобливого ставлення до загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України, в коледжі відбувся квест: «Небесна Сотня – перші герої російсько–української війни». В розробці і проведенні квесту разом з викладачем–методистом історії України Галиною Андросовою прийняли участь студенти другого курсу Марина Андрусенко, Марія Будей, Яна Остафійчук.
 
Питання квесту повернули учасників змагань – студентів першого курсу до найзнаковіших подій та епізодів Революції Гідності, дозволили їм усвідомити місце і роль Героїв Небесної Сотні у контексті російсько–української війни, визначити взаємозв’язок понять «Герої Небесної Сотні», «Герої російсько-української війни», «Герої національно–визвольних змагань в Україні».
 
Переможцями стала команда академічної групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», яка продемонструвала допитливий розум, волю до перемоги, знання сучасної політичної історії України. Молодь вшанувала хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні, воїнів, загиблих за свободу та цілісність України.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38