22 Квітня 2021
Формування фахової компетентності студентів

В Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну вже декілька років діє молодіжний науково-методичний проєкт «Творчість та інновації в системі професійної підготовки фахівців». В рамках цього проєкту відбуваються студентські науково-практичні конференції, семінари, круглі столи та конкурси.

21 квітня в онлайн-форматі відбулась науково-практична конференція «Формування фахової компетентності студентів на основі використання інноваційних технологій в освітньому просторі» за участі студентів другого–четвертого курсів спеціальності  «Технології легкої промисловості». В межах конференції відбулися три засідання.

На першому засіданні студенти другого і третього курсів  акцентували увагу учасників заходу на інноваціях в світі моди та текстилю. Цікаві  презентації представили студенти другого курсу Анастасія Семенко, Олена Марчук, Юлія Семенюк, Анастасія Ванзуряк, Інесса Мандзюк та студенти третього курсу Анна Лакуста та Юлія Цап.

На другому засіданні студенти третього курсу розповіли про нові технології виготовлення одягу і презентували застосування новітніх методів обробки вузлів плечового  одягу, використання інформаційних технологій при розробці граф-процесу, використання народних мотивів художньої вишивки в розробці нових комплектів одягу, особливості зміни асортименту чоловічого одягу та його вплив на конструювання виробів. Особливо зацікавили слухачів доповіді Марії Бойко, Ганни Делявської, Крістіни Павлюк, Юлії Кедрик, Єви Крижановської, Анастасії Легети та Олесі Токарєвої.

Студенти-випускники, які завершують вивчення програмного матеріалу спеціальності «Технології легкої промисловості» розкрили на третьому засіданні конференції використання інноваційних методик в проєктуванні одягу і презентували методи асоціації при створенні нових форм деталей одягу, розповіли про темперамент як чинник проєктування одягу,  про одяг-трансформер як засіб урізноманітнення асортименту швейних виробів. Найяскравіші презентації на цьому засіданні представили Ганна Тодерян, Марина Процкова, Олександра Конєва і Анастасія Ванзяк. Родзинкою конференції стала відео-презентація власного бренду від студента-випускника Миколи Дабики.

Дві години молоді науковці презентували свої роботи та давали відповіді на запитання учасників конференції, обговорення було жвавим і цікавим. Дякуємо всім учасникам конференції та бажаємо й надалі зростання професійних компетентностей!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss