15 Квітня 2024
Дбаємо про чистоту тієї території, де ми проживаємо

Довкілля – це все, що нас оточує в природі. Повітря, вода, земля, рослини, тварини – усе це впливає на наше здоров’я, настрій, якість життя. Тому дуже важливо піклуватися про природу і зберігати її чистоту і красу. Щоб привернути увагу до цього питання, в Україні щороку в третю суботу квітня відзначається національне екологічне свято – День довкілля.

🎓Щорічно студенти Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну традиційно долучаються до заходів в рамках обласної кампанії «За чисте довкілля». Сьогодні під керівництвом викладача хімії, біології і екології Божени Буркут студенти другого курсу (академічна група 2–182Б) взяли участь в екологічному проєкті з озеленення ботанічного саду Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а також у здійсненні інформування (розповсюдженні інформації в соціальних мережах) для популяризації теми озеленення планети та проведенні супутньої акції з озеленення територій «ЕкоСвіт».

ℹ️Мета екологічного заходу – привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми Землі. Змінити екосвідомість студентів, виробити дбайливе та гармонійне ставлення студентів до природи, поширити екологічні знання для підвищення рівня екологічної свідомості студентської молоді та всіх українців, зберегти довкілля. Головними завданнями є акцентування уваги на критичному стані навколишнього середовища в країні та виховання екологічного мислення, відповідального ставлення до навколишнього середовища, підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

🌿Ботанічний сад є одним з об’єктів пізнавального екотуризму в Чернівецькій області, до яких входять цікаві з точки зору спостереження пам’ятки природи – біологічні, окремі види флори, місця, пов’язані з перебуванням відомих людей. Саме пізнавальний, краєзнавчий екотуризм сприяє формуванню в туристів інтелектуально–гуманістичного світобачення та патріотичного ставлення до природної та культурної спадщини своєї країни.

👥Під час заходу, зокрема, юними науковцями здійснено пізнавальну подорож з елементами власних досліджень деяких представників рослинного світу нашого краю, в тому числі й тих, що знаходяться під охороною. Дослідники порівнювали їх з рослинами місцевості, де мешкають, допомагали з поточними роботами на території ботанічного саду, спробувавши себе в ролі екологічних волонтерів.

А ще, студенти перевірили свої знання з екології, пройшли онлайн–тестування «Антропогенний вплив на довкілля». Також, відбулось обговорення студентами теми про шляхи реалізації екологічних заходів та поширення студентами у соціальних мережах інформації про належне ставлення до довкілля.

Отже, задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все треба дбати про чистоту тієї території, де ми проживаємо. Адже чисте довкілля – наше здоров’я, а отже – наше майбутнє. Будьмо екологічно свідомими!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38