29 Вересня 2021
Питанню технологічної практики приділяється особлива увага

29 вересня в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну відбувся науково-практичний семінар «Технологічна практика – важлива ланка у формуванні фахової компетентності студентів». В роботі семінару брали участь студенти старших курсів спеціальності «Технології легкої промисловості», представники базових підприємств, успішні випускники коледжу, викладачі фахових дисциплін.

Ці традиційні осінні форуми проводяться в коледжі щорічно за ініціативи циклової комісії загальнотехнічних дисциплін і технологій та циклової комісії моделювання та конструювання одягу. Питанню технологічної практики в навчальному закладі приділяється особлива увага, оскільки вона є найбільш показовою в системі практичного навчання: розкриває рівень набуття студентами професійних умінь і навичок, сприяє закріпленню, розширенню і систематизації знань, одержаних в коледжі, розвитку професійного мислення, надбання комунікативного досвіду і прискорює процес адаптації студентів в умовах роботи конкретного виробництва.
 
На семінарі виступили студенти випускних груп з презентаціями, в яких поділилися своїми думками і враженнями про роботу в трудових колективах. Особливо цікаво презентували свої доповіді студенти: Надія Луцюк «Використання інноваційних технологій при виготовленні верхнього одягу на ТДВ «Трембіта»; Ганна Делявська і Єва Крижановська – «Технологія і матеріали для виготовлення виробничого одягу на ПП «Поляріс»; Анна Лакуста – «Виготовлення і оздоблення жіночого святкового одягу в умовах індивідуального виробництва»; Анжела Дутка – «Особливості виготовлення та організація ремонту одягу в ательє «Тетяна»; Габріела Плантус – «Технологія виготовлення святкового жіночого одягу в ТОВ «Сабі Ромео»; Надія Георгіца – «Організація виробництва з пошиття, ремонту та догляду за швейними виробами в ательє «Творча майстерня «Софі»; Мар’яна Добра – «Організація технологічної практики в ательє з ремонту та пошиття одягу».
 
З цікавою інформацію для студентів про перспективи кар’єрного росту виступив заступник генерального директора з загальних питань ТДВ «Трембіта» Андрій Чернівецький. Молода підприємець, випускниця коледжу Слава Шибовська поділилась власним досвідом становлення як фахівця і підприємця. Викладачі фахових дисциплін поділились з учасниками семінару інформацією про використання в освітньому процесі інтерактивних методів навчання, розвиток критичного мислення, проектних технологій тощо.
 
Творча атмосфера, яка панувала на семінарі сприяє підготовці компетентного, гнучкого, конкурентоспроможного фахівця, який здатний досягати мети в різних соціокультурних ситуаціях, що швидко змінюються.


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss