Довкілля – це все, що нас оточує в природі. Повітря, вода, земля, рослини, тварини – усе це впливає на наше здоров’я, настрій, якість життя. Тому дуже важливо піклуватися про природу і зберігати її чистоту і красу. Щоб привернути увагу до цього питання, в Україні щороку в третю суботу квітня відзначається національне екологічне свято – День довкілля.
15 Квітня 2024
Дбаємо про чистоту тієї території, де ми проживаємо
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_8010-300x169.jpeg)