Сьогодні студенти та викладачі Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну вже вкотре долучились до щорічної Всесвітньої тихої акції пам’яті Героїв Небесної Сотні під назвою «Ангели пам’яті».
Читати >>
20 Лютого 2024
Ангели памʼяті
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5339-300x225.jpeg)
20 Лютого 2024
Розстріляний Майдан
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5361-300x199.jpeg)
Щороку 20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. На згадку про події Майдану десятирічної давності викладачем–методистом історії України Галиною Андросовою проведено тематичні заходи: «Майдан: територія свободи», «Розстріляний Майдан».
Читати >>