Жага спортивних перемог: в обласних змаганнях з настільного тенісу перемогли представниці Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_6027-300x225.jpeg)
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5944-300x199.jpeg)
28 лютого 2024 року відбулось чергове засідання Педагогічної ради коледжу, на якому було розглянуто та обговорено низку питань.
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5966-300x199.jpeg)
Європа тримає курс на впровадження Текстильної стратегії 2030, згідно з якою відповідальність за подальшу утилізацію/переробку виготовлених текстильних виробів буде покладено на виробників.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5932-300x199.jpeg)
27 лютого 2024 року відбулася оперативна нарада, у якій узяли участь заступники директора, керівники структурних підрозділів та фахівці. Під час наради обговорено стан цивільного захисту в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/laptop_mockup_2-300x205.jpeg)
З 16 січня по 26 лютого 2024 року на платформі «На Урок» проходила XX Всеукраїнська інтернет–олімпіада «Зима-2024», до якої долучилися викладачі циклової комісії природничо–математичних дисциплін та студенти Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну.
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0672-300x199.jpeg)
26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Автономної Республіки Крим відбувся масовий спротив, який мав на меті заявити світові про цілісність України. Вже 10 років минуло з того дня і ми досі віримо і чекаємо, щоб в Криму знову замайорів український прапор.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5815-300x200.jpeg)
22 лютого на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулася Регіональна науково–практична конференція «Новітня історія: десять років незламності», приурочена 10–ій річниці Революції Гідності.
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5797-300x200.jpeg)
Сьогодні відбувся Чемпіонат коледжу з настільного тенісу. Спортивна подія проходила у напруженій боротьбі, тож кожен учасник намагався продемонструвати свої здобутки та волю до перемоги.
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5799-300x200.jpeg)
21 лютого 2024 року на базі Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну відбулось засідання Обласного методичного об`єднання викладачів української мови та літератури закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області, у якому взяли участь викладачі з 16 навчальних закладів.
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5589-300x240.jpeg)
Соціальна активність студентів Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну охоплює різноманітні види діяльності, спрямовані на взаємодію з навколишнім соціальним середовищем і внесення позитивних змін у суспільство. Багато студентів долучаються до соціальних проєктів і волонтерських ініціатив.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5596-300x225.jpeg)
Сьогодні в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну відбулася Обласна олімпіада з української мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5339-300x225.jpeg)
Сьогодні студенти та викладачі Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну вже вкотре долучились до щорічної Всесвітньої тихої акції пам’яті Героїв Небесної Сотні під назвою «Ангели пам’яті».
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5361-300x199.jpeg)
Щороку 20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. На згадку про події Майдану десятирічної давності викладачем–методистом історії України Галиною Андросовою проведено тематичні заходи: «Майдан: територія свободи», «Розстріляний Майдан».
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5288-300x199.jpeg)
Цими днями ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини. Саме на 20 лютого припадає пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у середмісті Києва.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5306-300x240.jpeg)
Студенти Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну разом з викладачем історії Іриною Добржанською долучились до акції вшанування Героїв України, які загинули під час Революції Гідності, відвідавши захід в Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5296-300x225.jpeg)
Сьогодні відбулася олімпіада з математики серед студентів першого курсу Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну.
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/DSC_0399-300x199.jpg)
Сьогодні студенти трішки перенеслися в атмосферу закоханості, ставши учасниками квесту до дня Закоханих.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_4362-300x199.jpeg)
Вже вдруге студенти Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну стали фіналістами першого етапу Міжнародної економічної олімпіади, яку для знавців економіки організовує Центр Бендукідзе у партнерстві з EFI.
Читати >>![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5081-300x199.jpeg)
Протягом тижня з 05 по 09 лютого Світланою Душенко, викладачем фінансово–економічних дисциплін, сертифікованим ментором з платіжної безпеки та Олесею Манаїлою, викладачем інформатики та інформаційних технологій, проведено освітні заходи про важливість дотримання правил безпеки та фінансових розрахунків в мережі Інтернет.