Сьогодні для студентів другого курсу економічних спеціальностей Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну був проведений інтерактивний тренінг «Інформаційна безпека студентів у сучасних реаліях» від громадської організації #ФондСимволи.
Читати >>
21 Березня 2024
Інформаційна безпека студентів у сучасних реаліях
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7343-300x199.jpeg)
21 Березня 2024
Майстер–майнд з Олександром Богачиком
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7319-300x199.jpeg)
В Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну пройшов майстер–майнд з Олександром Богачиком – співвласником компаній Brushme та Artfour & Franklin та студентами другого курсу економічного відділення.
Читати >>