21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Це свято було запроваджено у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років. В Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну до цієї дати приурочена низка заходів.
Під керівництвом викладача–методиста Галини Андросової відбулися: студентська конференція: «Україна – це територія Гідності та Свободи» в групі 1сп182, години історичної пам’яті: «Україна – країна гідних!» в групах 1–071, 3–071, виставка студентських малюнків: «Шлях до Свободи»; викладачем історії Іриною Доброжанською проведено онлайн–лекцію на тему: «Демократичні цінності, права і свободи громадян в контексті Революції Гідності» в студентських аудиторіях груп 2–182Б, 2–072.
Метою заходів є вшанування патріотизму й мужності співвітчизників, які восени 2004 та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
В своїх доповідях, відеопрезентаціях, творчих роботах студенти наголошували: події Помаранчевої революції та Революції Гідності є як мінімум продовження столітньої історії боротьби за державність, це тяглість одного і того ж самого процесу боротьби за демократичні цінності, заявлені ще Українською національно–демократичною революцією 1917–1921 рр. Вони аналізували уроки історії, розповідали про Майдан та героїв Небесної Сотні і російсько–української війни, осмислювали теперішнє, підкреслювали, що єдність завжди буде одним із ключових рушіїв розвитку України.
Молодь продемонструвала відмінне вміння працювати з відеоматеріалами Українського інституту національної пам’яті, Національного музею Революції Гідності, документальних фільмів: «Шлях до Свободи», «Революція Гідності–Майдан».
Цікаво, що під час цих заходів використовувалися інтерактивні методи: «спільний проект», діалог, особисте міркування. Найкращі відеопрезентації та творчі роботи зробили студенти: Х. Іфтімічук, К. Топоркова (група 1–071); М. Будей, А. Мікічук, Н. Онуфрійчук, І. Паламарюк, А. Стратійчук, Л. Федоришин, М. Шешуряк, О. Яцько (група 1сп182); А. Різанцева, М. Фірчук (група 3–071). Спілкуючись, студенти акцентували увагу на важливості збереження пам’яті про події, які були пройдені Україною на шляху державотворення та європейського розвитку і людей, чия відвага вплинула на хід історії. Хвилиною мовчання молодь вшанувала українців, загиблих в ім’я своєї держави.