Сьогодні, в добу комп’ютеризації, книга все ж таки залишається неоціненним скарбом, як джерело мудрості, знань, досвіду та фундаментом освіти; а бібліотеку, книгозбірню можна назвати основою цього фундаменту. Освіта і бібліотека – ці два поняття невід’ємні одне від одного. Адже бібліотека Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну зорієнтована на задоволення потреб користувачів – викладачів, студентів і ріст професійної компетенції педагогічних кадрів – теж у великій мірі залежить від бібліотекаря, від його вміння спрямувати педагогів на вибір потрібної інформації.
Особливість інформаційної функції бібліотеки полягає в тому, що вона реалізується нею в тісній взаємодії з іншими суб’єктами інформаційного процесу, з використанням різних каналів розповсюдження інформації. Забезпечуючи своїх користувачів доступом до інформаційних ресурсів, бібліотека захищає їх від потоку непотрібної інформації і таким чином контролює інформаційну безпеку особистості. Здійснюючи систематизацію та каталогізацію документів, довідково-бібліографічне обслуговування, бібліотека коледжу створює основу багатьом сучасним інформаційним процесам.
Отже, найважливішим завданням сьогодні є усвідомлення колективу, що бібліотека – це інформаційний ресурс, а не другорядна, допоміжна структура. Провідна мета та основні напрямки роботи бібліотеки визначаються адміністрацією коледжу та вимогами підготовки фахівців в галузі.