У межах проведення Днів Науки в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну за ініціативи циклової комісії обліково-фінансових дисциплін відбулася низка заходів.
🔘 Викладач Душенко С.А. розповіла студентам гр. 2-072 про лауреатів Нобелівської премії в галузі економіки 2020 р. Ними стали американці Пол Р. Мілгром та Роберт Б. Вільсон «За вдосконалення теорії аукціонів та винайдення нових форматів аукціонів».
🔘 Студенти групи 3-071 разом із викладачем Кучінік Н.І. на online-конференції вивчали бухгалтерські новації весни у сфері законодавства, що стосуються ведення обліку у фізичних осіб-підприємців, правила складання первинних документів, порядку звітування та відповідальності. Студенти ознайомилися із порядком проведення податкових перевірок у 2021 році, правилами реєстрації податкових накладних в ЄРПН, підставами для коригування податкового зобов’язання та податкового кредиту, а також типовими помилками бухгалтера, які впливають на показники Декларації з ПДВ. Студенти розбиралися із роботою нового електронного реєстру лікарняних. Своєчасне реагування та детальне вивчення новацій законодавства визначає рівень конкурентоспроможності майбутніх випускників на ринку праці, і наші студенти-обліковці з цим успішно справляються!
🔘 Викладачем Чепишко А.О. у групі 2-072 було проведено цікаву лекцію «СтартАп: злети та падіння». Зі студентами було розглянуто феномен сучасного стартапу, найкрутіші стартапи України останніх років та найгучніші провали серед стартапів у світі.
🔘 Кількісна оцінка рівня інтелекту людини визначається за допомогою спеціальних тестів. Студенти групи 2-071 (викладач Махній Т.М.) ознайомилися з тестами на визначення коефіцієнта інтелекту – IQ і успішно пройшли перевірку власних розумових здібностей.
🔘 До Днів науки був присвячений ще один захід циклової комісії обліково-фінансових дисциплін – година корпоративного спілкування у групі 2-072 «Фінанси, банківська справа та страхування» на тему «Емансипація жінки. Вплив на економіку» за мотивами книги Ха-Юн Чанґа «23 прихованих факти про капіталізм». Адже ні поява Інтернету, ні винайдення мобільного зв’язку чи інші винаходи не вплинули так на обличчя сучасної економіки, як те, що жінка почала працювати і стала конкурентом для чоловіка.