Сьогодні в лекційній аудиторії викладачем математики, кандидатом фізико–математичних наук Галиною Волошин на базі академічної групи другого курсу 2–182А було проведене показове заняття «Куля і сфера, їх перерізи і властивості. Зображення круглих тіл в комбінації з іншими тілами».
Його метою було сформувати у студентів знання по сферу та кулю, їх властивості та перерізи, розвинути та удосконалити навички з побудови просторових фігур, логічне мислення, пам’ять, пізнавальний інтерес, сприяти розвитку творчої діяльності, уяви, естетичного оформлення записів в зошиті і виконання креслень.
Для актуалізації знань необхідних для вивчення матеріалу викладач використала лепбуки, що містили основні види многогранників, їх розгортки та основні формули на знаходження периметру, площі та об’єму. Вивчення нової теми супроводжувалось мультимедійною презентацією, яка містила послідовно викладений добір різноманітних зображень, анімаційних ефектів та інших елементів. Пояснення нового матеріалу складалось із двох частин: куля та сфера, їх перерізи та властивості та побудова комбінацій тіл. У першій частині викладач показала перерізи кулі площиною та теореми, які з ними пов’язані. При виведенні формули об’єму кулі викладач продемонструвала унаочнення поняття об’єму, що допомогло студентам легко зрозуміти формули об’єму та площі поверхні.
Під час виконання практичних завдань викладач використовувала як індивідуальну, так і групову форми роботи зі студентами. Варто відмітити активну роботу студентів: Володимира Поповича, Анастасії Рафал, Вікторії Худоярової, Крістіни Капрош та Каріни Корнійчук.
Під час побудови комбінацій тіл викладач використала анімаційні ефекти презентації, що дозволило студентам поетапно та легко будувати комбінації тіл. На завершення заняття для закріплення знань та узагальнення вивченого матеріалу викладач запропонувала студентам розв’язати математичний кросворд.
Атестаційна комісія відзначила, що Галина Аркадіївна має високий рівень володіння матеріалом та провела ґрунтовну підготовку до заняття. Заняття пройшло в легкій і невимушеній атмосфері. Культура мови, педагогічний такт викладача доповнили позитивні моменти навчального заняття з математики