Як еволюціонувало страхування разом із суспільством, як працюють страхові компанії згідно з новим законодавством, як обрати надійну страхову компанію та які тенденції розвитку очікують страховий ринок України в умовах війни?
Відповіді на ці та багато інших питань, що стосувались страхування отримали здобувачі освіти освітньо–професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування», які взяли участь у тижневій «Школі страхування» від провідних спеціалістів Національного банку України та фахівців страхового ринку за сприяння Центру фінансових знань НБУ «Талан».
ℹ️ Школа страхування складалась із серії тематичних онлайн-лекцій:
1. «Страхування в деталях: інструкція з користування фінансовою послугою». Спікер: Олена Баранова, к.е.н., головний економіст Управління методології регулювання страхового ринку Департаменту методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ НБУ.
2. «Страхування від А до Я: що треба знати споживачу, купуючи страховку». Спікер: Ольга Лобайчук, начальник Управління захисту прав споживачів фінансовий послуг НБУ.
3. «За лаштунками страхування: як працюють страхові компанії». Спікер: Віктор Берлін, президент Ліги страхових організацій України.
4. «Страхові продукти і послуги, які формують тренди у страхуванні». Спікер: Денис Ястреба, генеральний директор Національної асоціації страховиків України.
5. «Обов’язкове автострахування: як управляти фінансовими ризиками на дорозі». Спікер: Олександр Берназюк, генеральний директор Моторного (транспортного) страхового бюро України.
6. «Історія страхування: як людство навчилося управляти невизначеністю». Спікер: Марта-Марія Костів, головний фахівець Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності Департаменту комунікацій НБУ.
Навчання в онлайн-школі дозволило студентам сформувати новий погляд на страхування та зробити крок до глибшого розуміння специфіки роботи страхового ринкув реаліях сьогодення.
🎓 Пройшовши підсумкові тестування, що підтвердили високий рівень засвоєного матеріалу, студенти отримали сертифікати.
Отже, участь у заходах фахового спрямування дозволяють студентам поглибити наявні знання і навички, набути нові та є невід’ємною частиною їх професійного розвитку.
#ЗСП_Страхування