Закликаємо Вас завітати до бібліотеки Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну, де оформлено книжкову експозицію до Всесвітнього тижня грошей.
В бібліотеці коледжу зібрано багато цікавих книг на фінансову тематику, що дозволяють зрозуміти своє ставлення до грошей, оцінити власний бюджет, знати способи заощадження коштів, дізнатися більше про успішні стартапи, навчитися фінансовому мисленню та надихнутися на створення бізнесу.
«Багатий тато, бідний тато» Роберта Кійосакі. В своїй книзі відомий та успішний бізнесмен ділиться власним безцінним досвідом та порадами про те, як почати заробляти гроші і змусити їх працювати на власника. Після її прочитання, ви, можливо, почнете мислити по іншому.
«Думай і багатій» Наполеона Гілла. Ця книга не лише пояснює теорію успішного життя, а й надає практичні поради, які можна застосувати як універсальну інструкцію.
«Любов та бюджет. Домашні фінанси для сімейних пар на шляху до фінансової свободи» Любомира Остапіва. Книга, мова в якій іде про сімейні фінанси, формування загального фінансового плану сім’ї та вихованню фінансово успішних дітей.
«Еволюція грошей. Фінансова історія світу» Ніла Ферґюсона. Світовий бестселер, в якому розглядається історичний розвиток фінансів та фінансової сфери, пояснюються якими можуть бути наслідки від фінансової безграмотності для людства, надаються практичні поради щодо вибору фінансових інструментів.
«Пес на ім’я Мані або абетка грошей» Бодо Шефера. У Німеччині Бодо Шефера називають «фінансовим Моцартом», він визнаний одним із кращих практиків управління фінансами і тайм–менеджменту. Автор зрозумілою мовою ділиться прийомами поводження з грошима, про створення власної справи та вводить у світ фондового ринку.
«Найбагатший чоловік у Вавилоні» Джорджа Клейсона. Так звана, «Біблія» з фінансової грамотності. Книжка, в якій цікаво у вигляді історій подаються основні закони грошей.
Завдяки книгам вивчення фінансової грамотності буде даватися вам легко! Читання – це мотивація до саморозвитку!