5 квітня в Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну завершився тиждень циклової комісії загальнотехнічних дисциплін і технологій. Протягом цього періоду проведено ряд спільних заходів, до яких долучилися викладачі фахових дисциплін, майстри виробничого навчання і студенти першого–четвертого курсів спеціальності «Моделювання та конструювання виробів легкої промисловості».
Особливу увагу викладачі циклової комісії приділили використанню технологій дистанційного навчання, вивчали досвід колег і ділилися власним досвідом. Так, майстер виробничого навчання Віра Дроник презентувала архів відеоматеріалів з навчальної практики на тему: «Виготовлення асортименту легкого одягу з використанням технологій дистанційного навчання». У відеоматеріалах прослідковується чітка послідовність технологічних операцій із застосуванням прогресивних методів обробки і виготовлення одягу. Викладач Марина Грижук презентувала власний досвід через тему «Методи активізації пізнавальної діяльності студентів на заняттях з «Устаткування для виготовлення виробів» в режимі онлайн навчання. Викладач Марія Біла поділилася власним досвідом з питання «Формування комунікативної компетентності студентів в умовах дистанційного навчання на заняттях фахових дисциплін». Майстер виробничого навчання Ірина Нестеренко презентувала власний досвід через виготовлення швейних виробів з нетрадиційних матеріалів. Цікаву молодіжну тему «Вплив ціннісних орієнтирів у сфері моди на соціальну поведінку студентів» презентувала молодий майстер виробничого навчання Адріана Шпортан. Викладачами циклової комісії Людмилою Єремеску, Оксаною Кусою, Мариною Грижук, Марією Білою проведено ряд відкритих занять в режимі онлай з використанням в навчальному процесі різних інноваційних методик в умовах дистанційного навчання. В цей період студенти першого курсу (академічна група 1сп182) успішно завершили виконання програми навчальної практики з виготовлення легкого одягу для дорослих і дітей і презентували свої вироби онлайн. Студенти другого курсу (академічна група 2сп182) на завершення програми навчальної практики зі спеціальності, вже традиційно, брали участь в конкурсі професійного спрямування «Кращий за фахом». За умовами конкурсу учасники пройшли випробування на знання теоретичного курсу технології виготовлення виробів і якісного виконання практичного завдання. Переможців конкурсу нагороджено Дипломами. В плані заходів тижня циклової комісії підведено підсумки реалізації програми проєкту «Креативна економія». До участі в проєкті були залучені студенти першого–третього курсів. Учасників проєкту, які представили цікаві творчі роботи, виконані із відходів від розкрою виробів під час практики, а також із вживаного одягу, нагородили Грамотами.
Для студентів–модельєрів випускних груп, які готуються до виконання дипломних проєктів, проведено зустріч з фахівцями обласного центру зайнятості «Планування кар’єри – запорука успішного майбутнього». Випускникам надали цікаву і цінну інформацію щодо подальшого працевлаштування і кар’єрного росту.
Аналізуючи виконання плану тижня, голова циклової комісії Марія Біла відмітила високий професійний рівень, з яким були проведені навчальні і позанавчальні заходи, подякувала колегам за творчу ініціативу, високу виконавчу дисципліну, прагнення постійно самовдосконалюватись