Голова Студентської ради Софія Богдан представляла Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну на Третьому Національному Молодіжному Форумі Національного українського молодіжного обʼєднання, що відбувся днями в місті Київ.
Читати >>
5 Березня 2024
Третій національний молодіжний форум: майбутнє в наших руках
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_6247-300x200.jpeg)
5 Березня 2024
Відбулося відкриття виставки «Вивчаємо тренд Івасюка. Модні тенденції 70–х років ХХ століття»
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_6224-300x199.jpeg)
«Відмінне почуття стилю, високі стандарти якості та чітка позиція щодо права на свободу демонструються як в творчості Володимира Івасюка, так і в його одязі», – з виступу Тетяни Червінської, викладача і голови циклової комісії моделювання та конструювання одягу Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну.
Читати >>