Вітаємо Аліку Савицьку, студентку першого курсу освітньої програми «Технології легкої промисловості» та викладача іноземних мов Крістіну Зикову з перемогою (друге місце) на обласній олімпіаді з англійської мови серед студентів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області.
Читати >>
27 Березня 2024
Студентка коледжу серед кращих знавців англійської мови
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7664-300x300.jpeg)
27 Березня 2024
Відбулася обласна олімпіада з англійської мови
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7767-300x200.jpeg)
27 березня на базі Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну відбулася Обласна олімпіада з англійської мови серед студентів І–ІІ курсів із 17 фахових коледжів Чернівецької області.
Читати >>