Студенти першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» разом з куратором групи Наталкою Кучінік провели годину спілкування в затишній атмосфері Літературного банку.
Читати >>
18 Березня 2024
Година спілкування в затишній атмосфері Літературного банку
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7241-300x225.jpeg)
18 Березня 2024
Студенти відвідали UKRSIBBANK BNP Paribas Group міста Чернівці
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7233-300x225.jpeg)
Студенти другого курсу Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну, що здобувають освіту за освітньо–професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування» разом із викладачем фінансів та банківських операцій, доктором філософії в галузі економіки Сергієм Котельбаном відвідали відділення UKRSIBBANK BNP Paribas Group міста Чернівці.
Читати >>
18 Березня 2024
Шлях від мрії до успішної власної справи
![](https://designcollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_7226-300x225.jpeg)
В Чернівецькому фаховому коледжі технологій та дизайну відбувся мотиваційний грошовий практикум від топової спікерки, бізнес–наставниці, коучині, засновниці Darchuk Consulting, експертки з жіночого підприємництва в Дія.Бізнес та авторки проекту «Незалежна», – Галини ДАРЧУК.