1 Травня 2021
З Великоднем, коледжанська родино!

Шановна коледжанська родино, Ваші рідні та близькі! Прийдешнє величне свято Воскресіння Христового дарує нам довгоочікувану надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, зміцнює віру та живить душу.

Великдень – це глибоко особисте свято і водночас родинне. Воно – особливо шановане та возвеличуване нашим народом. І не тільки тому, що приходить разом із пробудженням природи, у квітучу й надихаючу весняну пору. Це ще й значимий для кожної людини символ перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією й відчаєм. Вважається, що готуватися до нього слід сім тижнів Великого посту. Але насправді робимо ми це впродовж усього життя, розкриваючи у власній душі нові грані цього свята, із покоління в покоління передаємо його священний код.

Ми з приємністю відкриваємо для себе, що наші надсучасні діти, котрі здебільшого знаються на комп’ютерах і мобільниках, так само, як і їхні однолітки сотні років тому, залюбки одягають наші самобутні українські вишиванки і розмальовують барвисті писанки. І це чудово! Отже, нашому роду не буде переводу!

А ще варто замислитися над вічними духовними цінностями: добром, милосердям, терпеливістю, взаємодопомогою й шляхетністю у ставленні один до одного. Адже будь-яка добра справа, зроблена заради іншої людини, обов’язково воздасться вам щедрою сторицею. Пам’ятаймо про це повсякчас і повсюди!

Хай дзвони Воскресіння Христового принесуть у оселі наших викладачів і студентів, всіх працівників Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну радість, віру, надію і любов, мир і благодать на нашу землю!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Щиро ваш –

Микола Пекарський


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss