25 Квітня 2016
Зустріч з практиком у сфері бюджетних відносин

Для справжнього фахівця важливим є набуття не лише теоретичних знань, а й практичних. Саме тому цінним для студентів економічних спеціальностей, які лише набувають професійної компетентності, є спілкування з практичними працівниками різних галузей економіки, переймання від них досвіду, інформації, порад.

25 квітня 2016 року для студентів групи 2–801 у межах вивчення дисципліни «Бюджетна система» було організовано зустріч із заступником начальника бюджетного управління – начальником відділу зведеного бюджету Департаменту фінансів Чернівецької облдержадміністрації Швець Марією Йосипівною. Під час зустрічі Марія Йосипівна розкрила практичну сторону формування обласного бюджету, особливості його виконання, склад доходів і видатків обласного бюджету, особливості бюджетного фінансування окремих галузей економіки. Студенти цікавилися питаннями децентралізації бюджетної сфери, фінансовою стороною реформування освітньої сфери тощо.

Марія Йосипівна розповіла, якими рисами повинна володіти людина, яка бачить своє професійне майбутнє у сфері державних фінансів, на що варто звертати увагу. На завершення студенти могли поставити питання, які їх цікавлять. Зустріч була змістовною і корисною, оскільки погляд та консультація людини, що працює у сфері бюджетних відносин, яку студенти лише вивчають, допомагає краще зрозуміти механізм роботи такої складної категорії як державні фінанси.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38