30 Червня 2018
Випуск 2018: з усмішками на устах та неприхованим хвилюванням

29 червня у зворушливій атмосфері радості і смутку водночас, відбулась урочиста церемонія вручення дипломів про вищу освіту випускникам Чернівецького коледжу дизайну та економіки. Це свято вкотре об’єднало всіх у дружню колежанську родину, бо навчання в коледжі, то окреме маленьке життя, що залишиться в серці назавждиЩе вчора вони були студентами, а вже сьогодні – сформовані особистості і дипломовані фахівці!

Найяскравіші моменти свого студентського життя кожен з випускників збереже у пам’яті та на чисельних світлинах, а присутні в залі мали нагоду поринути у різнобарвний світ студентських років, переглядаючи пам’ятні відео.
Розділити радість з випускниками прийшли їхні батьки, друзі, викладачі та гості. Багато теплих та щирих слів прозвучало зі сцени на адресу винуватців заходу. Так, з вітальним напуттям виступила Алла Василівна Гапей, яка відзначила успіхи випускників за період навчання, висловила подяку батькам і викладачам коледжу та побажала досягати намічених цілей всупереч усім перешкодам!

Як завжди, самим хвилюючим та очікуваним моментом стало вручення дипломів випускникам. Цьогоріч дипломи про вищу освіту  з відзнакою отримали п’ятеро талановитих студентів, які досягли вагомих успіхів у навчанні та культурному житті коледжу.

За традицією організації будь–якого свята в коледжі невід’ємним його атрибутом є музика. То ж, на знак щирої подяки батькам та викладачам за душевне тепло і розуміння, випускниця коледжу, багаторазовий лауреат та фіналіст Всеукраїнського конкурсу дитячої та юнацької пісні «Чисті роси» Анастасія Супрович виконала пісню «Журавлі».

Відомо, що краще один раз побачити ніж сто разів почути. Саме тому, для батьків та гостей в залі була продемонстрована колекція дипломного проекту «Бізе» студентів технологічного відділення, яка наочно доводить якою складною і цікавою є професія модельєра-конструктора.

Жодне студентське свято не проходить без всесвітньо відомого гімну студентів «Gaudeamus igitur», написаного у 14 столітті в Паризькому університеті «Sorbonne». Це своєрідний символ безтурботного та, нажаль, швидкоплинного студентського життя, який закликає студентів по всьому світі радіти поки молоді.

На завершення свята зі словами щирих побажань до випускників звернулась Студентська рада коледжу. Цитуючи слова засновника компанії Apple Стіва Джобса та творця мережі Facebook Марка Цукерберга, вони побажали випускникам не боятись мріяти глобально, не втрачати своєї індивідуальності, не зволікати на шляху до великої мети!

Що ж, попереду нові життєві перспективи, нові обрії, нові цілі! Нехай здійсняться усі ваші очікування, нехай реалізуються усі ваші задуми! Доброї долі та легкої дороги вам,  дорогі наші випускники!

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss