11 Грудня 2017
Відбувся інформаційний круглий стіл

11 грудня 2017 року у Чернівецькому коледжі дизайну та економіки відбувся інформаційний круглий стіл за участі віце–президента з академічних питань Коледжу Санта Фе (штат Флорида, США) Вільми Е. Фуентес, фахівця з питань освіти відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні Віри Терновської, головного спеціаліста Міністерства освіти і науки України Віктора Вихора.

На заході були присутні: завідувач сектора координації діяльності вищих навчальних закладів та науки Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Михайло Павлюк, голова Ради директорів закладів вищої освіти Чернівецької області, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста Алла Гапей, керівники коледжів і технікумів Буковини. Під час круглого столу був здійснений порівняльний аналіз у напрямках координації, управління та фінансування вищих навчальних закладів США та України, визначення спільних і відмінних рис вітчизняної та закордонної (зокрема, американської) освітньої системи. Крім того, керівники закладів вищої освіти ознайомилися з особливостями спрощеної вступної кампанії в коледжах США, дотримання доброчесності та якості, відповідності економічним потребам конкретного регіону.
Професор Вільма Е. Фуентес розповіла, що протягом короткого періоду відвідала понад 10 українських міст і близько 30 коледжів. Приємними враженнями вона поділилися і стосовно відвідування чернівецьких коледжів, де студенти навчаються в затишній і дружній атмосфері взаєморозуміння та співпраці.
Також пані Вільма Е. Фуентес ознайомила всіх присутніх з програмою обміну з Україною для керівників коледжів, що складається з шеститижневого навчання (однотижневого виконавчого діалогу та п’ятитижневого семінару) і проводиться Університетом штату Флорида разом з Коледжем Санта Фе.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38