1 Вересня 2016
Відбулася перша лекція, присвячена 25-ій річниці проголошення незалежності України

Україна дедалі більше стверджується в своїй державності, інтенсивнішим стає пошук загальнонаціональних ідейно-духовних орієнтирів, здатних консолідувати суспільство, зміцнити державу, вивести її на високий рівень цивілізованості й культури. Історія засвідчує, що послідовна боротьба за утвердження і зміцнення української державності невіддільна від почуття патріотизму, адже любов до Батьківщини, надихає людей на подвиги й самопожертву в ім’я великої мети.

Україні – 25… Ми незалежні… Проте цій цифрі передувала довга історія поневолення нашого народу іншими, які не надто лояльно ставились до українців: репресії, голодомори, це не весь перелік того, що довелось перетерпіти українцям перш ніж стати незалежними.

1 вересня студенти І курсу Чернівецького коледжу дизайну та економіки прослухали лекцію викладача історії Ярослави Шеремети, присвячену 25-ій річниці проголошення Акту незалежності України. Студенти проявляли активність, долучались до обговорення причин та значення здобуття незалежності нашою країною.

Разом з лектором присутні дійшли до висновку що незалежність – це право, яке передбачає чимало обов’язків. Насамперед – це бути активним громадянином своєї держави, вчитись та працювати на благо власної нації. Ми повинні бути відповідальними за незалежність власної держави, поважати титанічну працю та жертовність минулих поколінь українського народу, які ціною власної свободи, щастя, життя будували сучасне незалежне майбутнє української нації.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38