14 Листопада 2016
Відбулася конференція «Минуле та сьогодення Садгори»

10 листопада на базі Чернівецької загальноосвітньої школи № 39 відбулася міська конференція «Минуле та сьогодення Садгори» з нагоди 245-ї річниці з дня заснування даного поселення. Заочну участь у цікавому краєзнавчому заході також взяли представники Чернівецького коледжу дизайну та економіки – викладач основ філософських знань Микола Степанович Семенюк і студент другого курсу, спеціальності «Фінанси та кредит» Віталій Терен з доповіддю-презентацією «Геральдичні особливості садгірського герба», в секції «Пам’ятки матеріальної та духовної культури, які пов’язуються із Садгорою».

Понад двадцять історичних проектів підготували учні та студенти разом зі своїми керівниками. Завдяки таким заходам підростаюче покоління мало змогу долучитися до дослідження історичного минулого Садгори.

Під час роботи конференції працювали три напрямки – «Відомі люди Садгори», «Історичні події та явища, що мають відношення до Садгори» й «Памятки матеріальної та духовної культури, які пов’язуються зі Садгорою».

Велика подяка за організацію та проведення конференції методисту Управління освіти Чернівецької міської ради Наталії Павлівні Герасим, директору ЗОШ № 39 Андрію Дмитровичу Димашоку та вчителю історії, голові громадської організації «Товариство барона фон Гартенберга-Садагура» Володимиру Степановичу Новаку-Садогурському.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38