26 Травня 2018
Тиждень предметної (циклової) комісії обліково-фінансових дисциплін

Вже традиційним для травня є проведення тижня предметної (циклової) комісії обліково-фінансових дисциплін. Цього разу програма запланованих заходів була насичена на яскраві враження та корисний досвід. Наводимо хронологію подій.

21 травня голова предметної (циклової) комісії, викладач економічних дисциплін Тетяна Миколаївна Махній спільно з групами другого курсу економічного відділення (2-071 і 2-072) провела бесіду «Найрозумніші  міста світу». Розмовляли про міста, які використовують інформаційно-комунікаційні технології, перемагають в ІЛР – індексі людського розвитку, а також  про місце України в рейтингу країн світу.

«Мілленіали і нові слова для порозуміння з ним». Таку тему в рамках заходів до Дня науки презентувала студентам групи першого курсу технологічного відділення 21 травня Ольга Григорівна Залевська. Вона разом зі студентами обговорила список сучасних слів, які ми часто чуємо і вживаємо, але не завжди знаємо, що вони означають. Чатбот, хейтер, влогер, «селфі», хайп, свайп – це одні із озвучених слів сучасного покоління. Студенти залюбки долучилися до обговорення даної теми і ділилися своїми словами.

22 травня в конкурсі «Економічне доміно» змагались команди  групи 2-071 (Тодеренчук А. (капітан), Чікал В., Тащук М., Руснак Н., Скіцько В. ) і групи 2-072 (Хабуля Д. (капітан), Равлик А., Семенко Н., Бурлак К., Топало Д.). Студенти в ігровій формі продемонстрували знання економічних понять (термінів) українською та англійською мовою. Перемогу здобула група 2-071. Змагання оцінювали Тетяна Миколаївна Махній, Анастасія Тарасівна Мельник та Світлана Анатоліївна Душенко.

Цього ж дня викладач Вікторія Анатоліївна Гуцуляк зустрілася зі студентами групи 2-072 для того, щоб поспілкуватися «не по темі». Спочатку викладач розповіла про Роберта Ділтса, визнаного лідера сучасного НЛП, та піраміду логічних рівнів, названу в його честь. Опанувавши піраміду Ділтса, студенти спробували її на практиці. Тепер студенти проблем не боятимуться, адже знають як їх вирішити за допомогою піраміди Ділтса.

23 травня викладачами Мельник Анастасією Тарасівною та Чепишко Анною Олександрівною проведено ознайомчі бесіди-лекції зі студентами першого курсу спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування». Анна Олександрівна розповіла про сутність та особливості використання криптовалют, їх вплив на сучасне функціонування грошових систем світу та перспективи розвитку такої системи платежів в подальшому. Анастасія Тарасівна розкрила тему емоційного інтелекту, як важливої складової сучасного спеціаліста у будь-якій сфері, у тому числі в економіці. Чому люди з не дуже високим IQ часто досягають успіху та багатства? А інтелектуали губляться, коли треба швидко приймати рішення в умовах невизначеності? Над цими та іншими питаннями міркували студенти разом з викладачем. Наприкінці Анастасія Тарасівна запропонувала студентам пройти тест, який визначить, яка сфера у них переважає: емоційна чи раціональна. В цілому лекція видалася різноплановою, цікавою та пізнавальною.

24 травня, викладачами Наталкою Іванівною Кучінік та Світланою Анатоліївною Душенко разом із студентами третього курсу економічних спеціальностей було проведено фахову комплексну олімпіаду. Результати та нагородження вже згодом…

В підсумку тижня, в п’ятницю 25 травня, відбудася виставка, на якій були продемонстровані інноваційно-педагогічні і методичні напрацювання комісії за 2017-2018 начальний рік. Під рубрикою «Компетентності економічної освіти» членами комісії представлені педагогічні аспекти формування компетентностей управлінця, обліковця, податківця, страховика, фінансиста, банкіра, економіста. В науковий альманах увійшли матеріали, які дають уявлення про світові досягнення, новітні розробки в різних галузях науки і техніки. Кисилиця Надія Михайлівна анонсувала навчально-методичний комплекс «Фінанси». Продемонстрована ділова гра «Економічне доміно» на знання економічних термінів українською і англійською мовами, а також інші матеріали. Матеріали оформлені в єдиному стилі, що придає їм естетичний вигляд.

Викладачі комісії гарно та продуктивно пропрацювали, отримали радість від результатів своєї праці та від зароджених на далі ідей. Далі буде…

_DSC0189 _DSC0200 _DSC0201 _DSC0207 _DSC0210 _DSC0220 _DSC0349 _DSC0372 101 103


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38