28 Лютого 2018
Студенти коледжу вибороли третє місце у брейн-рингу

27 лютого 2018 року студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з завідувачем навчально-виробничої практики Ольгою Залевською та викладачем фахових дисциплін Наталією Рошко долучилися до святкування Дня кафедри фінансів, банківської справи та підприємництва Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ. «Знання економіки та фінансів – запорука соціально-економічного розвитку підприємства, регіону та держави» такою була тема зустрічі студентів.

На заході виступили випускники кафедри з привітальним словом. Згодом студенти взяли участь у брейн-рингу, де застосовуючи свої знання з фахових дисциплін вибороли третє місце.

На завершальному етапі святкування студенти долучилися до засідання студентського круглого столу на тему: «Формування місцевих бюджетів в умовах децентралізації». В ході засідання круглого столу студенти мали змогу обмінюватися думками з теми, поспілкуватися з практиками: Бальон Н.М. – начальником відділу організації роботи ЧОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області, Кіндрат В.Р. – заступником директора Департаменту фінансів Чернівецької облдержадміністрації, Мусаєвою І.А. – начальником управління ДКСУ у м. Чернівцях.

Вітаємо колектив кафедри фінансів, банківської справи та підприємництва зі святом, бажаємо процвітання та успішних студентів. Дякуємо за запрошення та співпрацю!

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38