17 Вересня 2016
Спорт – це життя!

З нагоди Дня фізичної культури і спорту в Чернівецькому коледжі дизайну та економіки з 12 по 16 вересня пройшов Олімпійський тиждень, спрямований на популяризацію здорового способу життя та розвиток олімпійського руху. Тиждень спорту пройшов надзвичайно насичено. В рамках запланованих заходів було проведено: міні-футбол серед юнаків І-ІІІ курсів, змагання з волейболу серед дівчат ІІ курсу, інформаційна година «Олімпійські чемпіони України», година корпоративної культури спілкування в усіх академічних групах на тему: «Як підтримувати фізичну форму» та масове спортивне свято «Олімпійські ігри студентів» серед дівчат І курсу.

Весь тягар підготовки, організації та проведення заходів взяли на себе викладач фізичного виховання Сергій Миколайович Головачук та керівник спортивно-оздоровчого сектору Студентської ради коледжу Олег Охотник.

Загалом, Олімпійський тиждень пройшов цікаво та весело. Переможці змагань були нагороджені грамотами. Студентська молодь Чернівецького коледжу дизайну та економіки вкотре довела, що підтримує здоровий спосіб життя, виявляє інтерес до занять фізичної культури, пропагує фізичний розвиток молодого покоління, адже СПОРТ – це ЖИТТЯ!

[Not a valid template]


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38