29 Листопада 2018
Сходинки професійного зростання

29 листопада в Чернівецькому коледжі дизайну та економи, вже традиційно, відбулась зустріч педагогічних і студентських колективів коледжу і професійно-технічних училищ міста № 3  і № 8. Такі зустрічі відбуваються в рамках реалізації спільного молодіжного професійного проекту «СХОДИНКИ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ». Мета проекту  – реалізація концепції ступеневої освіти «училище-коледж-університет» і, звичайно, допомогти випускникам училищ зорієнтуватись у виборі свого майбутнього.

Студенти другого і третього курсу спеціальності «Технології легкої промисловості» продемонстрували колекції демісезонних пальт, які вони виготовили в майстернях коледжу в процесі навчальної практики під керівництвом майстрів Віри Дроник і Ірини Нестеренко.

Присутні батьки, педагогічні працівники, студенти були приємно вражені модною колористикою виробів і вмілим поєднанням фактури, силуету, елементів декору.

Гості свята – учні ПТУ № 8 продемонстрували чудову колекцію молодіжних суконь «Фатинова феєрія», що по особливому була сприйнята аудиторією, як ніжна квітка сакури серед засніженого листопаду.

Вершиною професіоналізму і вишуканості стали вироби, виготовлені студентами під час курсового і дипломного проектування і об’єднані в колекції «Магія ночі».

На завершення заходу заступник директора коледжу Лілія Навольська подякувала всім учасникам за чудову роботу, професіоналізм і відданість справі і побажала проекту«СХОДИНКИ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ» довголіття і процвітання.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

facebook rss