5 Квітня 2018
Про важливість демократичних процесів в коледжі та ролі, яка відведена студентству в житті соціуму

Студентське самоврядування відіграє значну роль у житті студентської молоді навчального закладу, адже забезпечує захист прав та інтересів студентів, сприяє їх навчальній, науковій, творчій діяльності та організовує співробітництво зі студентами інших закладів вищої освіти і молодіжними організаціями. 5 квітня 2018 року відбулась Звітно-виборча конференція Студентської ради Чернівецького коледжу дизайну та економіки. У конференції взяли участь делегати від студентів усіх академічних груп, актив Студентської ради та представники адміністрації коледжу. Йшлося про важливість демократичних процесів в коледжі та ролі, яка відведена студентству в житті соціуму.

Далі голова Студентської ради Віталій Терен відзвітував про виконану роботу, відзначивши суттєве покращення якості роботи студентів, зростання кількості проведених проектів, їх масштабів та рівня, а також висловив подяку всім присутнім за їх внесок у розвиток студентського руху в Чернівецькому коледжі дизайну та економіки. З інформацією про проведену роботу за звітній період виступили також керівники діючих секторів Студентської ради. Доповідачі наочно продемонстрували результати виконаної роботи у своїх презентаціях та наголосили на досягненні значних успіхів у реалізації поставлених цілей.

Наступним етапом конференції було знайомство з кандидатами на посаду Голови студентської ради. Кожен із кандидатів презентував свою передвиборчу програму. Так, коротку автобіографію та свою виборчу програму представили: Ткачук Олександр (група 1-072), Калугарь Андрій (група 1-072), Карпенко Оксана (група 1-071), Гуцуляк Неля (група 1-182А) та Шпортан Адріана (група 1сп-182).  Присутні студенти із зацікавленням слухали доповідачів, ставили актуальні запитання та цікавилися планами на майбутнє.

Від імені адміністрації коледжу заступник директора з виховної роботи Крістіна Зикова висловила підтримку дій студентської організації і подякувала усім присутнім за активну життєву позицію і небайдужість до майбутнього коледжу. А також нагородила активних учасників студентського руху Подяками директора Чернівецького коледжу дизайну та економіки Алли Гапей за значний внесок у зміцнення і розвиток студентського самоврядування навчального закладу.

А далі – вибори нового Голови Студентської ради, які відбудуться 16 квітня 2018 року. Бажаємо успіхів усім кандидатам!

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38