31 Серпня 2017
Посвята першокурсників у студенти

31 серпня 2017 року дружня і згуртована колежанська родина гордо та із радістю прийняла нове поповнення. На урочистій Академії – Посвяті першокурсників – колишні абітурієнти офіційно отримали статус студента Чернівецького коледжу дизайну та економіки. Для усіх першокурсників цей день був направду особливим, адже саме в цей день розпочинається терниста дорога у професійне майбутнє.

Коледж наділяє фахом, закладає фундамент знань і професіоналізму, надає можливість усвідомлювати свою мету і реалізовувати власний потенціал.

Після того, як стихли останні звуки Державного Гімну України директор коледжу Алла Василівна Гапей щиро привітала студентів нового набору та всіх присутніх із початком навчального року.

Згодом, за давньою традицією, першокурсники проголосили «Клятву студента», в якій запевнили, що сумлінно виконуватимуть свій головний обов’язок – старанно навчатися, стануть висококваліфікованими фахівцями, будуть вірними Україні та традиціям рідного коледжу. Вручення студентського квитка, як головного атрибута студентів, здійснив голова Студентської ради коледжу Віталій Терен, побажавши успіхів у навчанні та професійному становленні. І для того, щоб скріпити власну приналежність до численної когорти студентського люду всього світу пролунав гімн «Gaudeamus», який є символом вільного, натхненного, невимушеного життя студентів!

Вітаємо дорогих першокурсників у складі студентів Чернівецького коледжу дизайну та економіки! Хай їм щастить на цьому нелегкому шляху до пізнання та нових звершень!

[Not a valid template]


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38