10 Листопада 2016
Популяризація фінансової грамотності

З початку листопада предметною (цикловою) комісією обліково–фінансових дисциплін проводились заходи в рамках щорічної програми популяризації фінансової грамотності.

Викладачем Анастасією Тарасівною Мельник було проведено годину корпоративної культури зі студентами груп 1–182А та 1–182Б на тему: «Основи фінансової грамотності». Під час спілкування зі студентами викладач розповіла про основні правила користування платіжними картками, операції, які можна здійснити через платіжний термінал, банкомат та Інтернет–банкінг «Приват 24». Окремо увагу було зупинено на сучасних видах шахрайства та основних правилах безпеки, які допоможуть захистити себе від несанкціонованого зняття коштів та неправомірних дій третіх осіб.

Викладачем–методистом Світланою Анатолівною Душенко зі студентами групи 2–801 курсу був проведений вже традиційний фінансовий тренінг з елементами ділової гри «Фінансова безпека людини в сучасному суспільстві». Під час тренінгу студенти ознайомились із історією Всесвітнього дня заощаджень, зрозуміли необхідність заощаджень та визначили їх джерела, навчились складати власний бюджет доходів і витрат, опрацювали різні методи планування витрат, розглянули правила фінансової безпеки при користуванні платіжною карткою та попередження крадіжки персональних даних. Майбутні фінансисти мали можливість в режимі он–лайн попрацювати із сучасними комп’ютерними програмами “HomeFinance” та “HomeMoney” з ведення ефективного обліку, аналізу та планування особистих фінансів.

Викладач Анна Олександрівна Чепишко провела виховну годину в группі 3–801 на тему: «Інноваційний підхід до формування страхових продуктів» з метою ознайомлення студентів із основними тенденціями сучасного страхового ринку. Під час заняття було висвітлено основні складові страхових продуктів на ринку України, особливості продажу та популяризації страхування серед населення, а також окреслено ТОП–5 поточних лідерів страхового ринку.

Викладач Наталка Іванівна Кучінік з метою підвищення фінансової грамотності провела виховну годину у групі 1-072 «Віддалений банкінг». Студенти ознайомились з правилами користування банкоматами, терміналами, особливостями користування послугами регулярних платежів, SMS та Інтернет-банкінгом, мобільними додатками. Особливу увагу приділили заходам безпеки при використанні пластикових карток.

Викладач Тетяна Миколаївна Махній провела ділову гру в групі 3-901 «Ринок» в рамках вивчення теми «Аналіз попиту на продукцію». Сценарій гри на вивчення законів попиту і пропозиції розроблений американськими економістами і успішно використовується в навчальних закладах Америки. Досвід впровадження даної інтерактивної гри в наш навчальний процес дає також позитивні результати: студенти отримують від гри задоволення, підприємницький азарт, практичні навики при застосуванні різних прийомів і методів економічного аналізу.

В рамках тижня предметної (циклової) комісії обліково–фінансових дисциплін відбулися виховні заходи, присвячені Міжнародному дню бухгалтера. Під керівництвом викладача Юлії Вікторівни Пірог проведено квест «Економічний лабіринт», в якому змагались студенти перших курсів груп 1–071 та 1–072. Сценарій гри передбачав завдання, які вимагали від учасників прояв кмітливості, вміння працювати в команді та логічного мислення. В процесі квесту командам необхідно було знайти заховані конверти, в яких містилися різного роду завдання, що розкривали місце знаходження наступної загадки. На фініші команди одночасно виконали фінальне завдання. Перемогла дружба!

Студенти групи 3–901 разом з викладачем облікових дисциплін Наталкою Іванівною Кучінік відзначили змаганнями Міжнародний день бухгалтера. Суперечку в групі «Хто кращі бухгалтери: чоловіки чи жінки?» вирішили визначити шляхом проведення бухгалтерського батлу між хлопцями та дівчатами групи. Студенти виконували завдання на кращі знання з історії обліку, ведення бухобліку на підприємствах, а також перевіряли ерудицію, швидкість реагування на поставлені питання, вміння відстоювати власну думку. В результаті напруженої боротьби перемогу здобула команда хлопців. Дівчата зайняли почесне друге місце.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38