24 Січня 2017
Завтра 25 січня – Тетянин день, або День студентів

А чи знаєте ви чому свято студентів в народі називають Днем святої великомучениці Тетяни? Коли священнослужителів запитують, яке ж відношення має ця свята до студентів, вони, як правило, відповідають: «Вона була покровителькою студентства». «Але чому саме Тетяна?» – «Так дав Бог». Тетяна – ім’я грецьке, в перекладі на українську означає – засновниця, володарка.

Жила свята в кінці II – на початку III століття в Римі, в сім’ї багатих та знатних людей. Батько таємно сповідував християнство і дав дочці християнське виховання. В роки переслідування християн Тетяна була піддана важким мукам, але не відмовилася від християнської віри і загинула. Цікаво, що святкування Дня Студента було започатковане у 1755 році, у день святої великомучениці Тетяни, коли імператриця Єлизавета Петрівна підписала «Указ про засновництво в Москві університету та двох гімназій». А ось всенародним свято студентів стало після виходу Указу Миколи І, за яким День Тетяни офіційно було названо Днем Студента.

Любі студенти, зі святом! Будьте здоровими й щасливими, розумними й наполегливими, чесними й відповідальними. Бажаємо вам стати достойними випускниками нашого навчального закладу, поєднати життя з улюбленою справою і завжди йти поруч із вдачею, щастям та натхненням!

Вітаємо усіх представниць прекрасної статі на ім’я Тетяна з Днем ангела! Нехай ангел-охоронець завжди буде поруч, а ще краще – на крок попереду!


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38