2018 2017 2016
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень
1 Грудня 2017
«Захищений – значить обізнаний» – рефрен усіх заходів сьогоднішнього дня
DSC_0059

Щороку 1 грудня відзначається Міжнародний день толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Цього дня у коледжі відбулась акція «Червона стрічка об’єднує» під гаслом: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї», ініційована і організована студентським активом та практичним психологом Іриною Горожанською. Червона стрічка – не просто петелька з червоної тканини  – це символ багатозначний. Це не тільки знак поминання померлих від СНІД. Це символ протесту проти необізнаності, проти дискримінації людей, що живуть з ВІЛ/СНІД. Цей символ всесвітнього антиСНІДівського руху створив художник Франк Мур в квітні 1991 року. В листопаді 1991 року на концерті, присвяченому Фреді Меркюрі, в Великобританії червону стрічку одягли 70 тисяч прихильників співака. Незабаром, поминальна стрічка кольору крові стала всесвітнім символом боротьби зі СНІДом і толерантного ставлення до тих, кого торкнулась ця проблема.

З метою первинної профілактики ВІЛ/СНІДу психологом Іриною Горожанською у фойє коледжу був оформлений інформаційний стенд «ВІЛ та СНІД: міфи та реальність» з роздатковими матеріалами для усіх бажаючих. Студентам-першокурсникам був продемонстрований відеофільм для молоді проВІЛ/СНІД «Жити на повну силу». Також зі студентами першого курсу була проведена просвітницько-профілактична бесіда «Методи захисту здоров’я від ВІЛ-інфекції» медичним працівником студентської поліклініки Євгенією Кушнірюк. «Захищений – значить обізнаний» – рефрен усіх заходів сьогоднішнього дня. Адже кращою вакциною від ВІЛ/СНІДУ є інформація.


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

echo'
tarafsiz haber porno izle
';