29 Червня 2017
Ювілейний випуск

29 червня для випускників Чернівецького коледжу дизайну та економіки відбулася урочиста Академія з нагоди вручення дипломів. Цьогорічна церемонія є особливою, адже випуск 2017 року – ювілейний, 70-ий випуск навчального закладу.

Це свято вкотре об’єднало всіх у дружню колежанську родину. Навчання в коледжі – невелика відстань, але яка вона об’ємна! В минулому залишилось дитинство… Новим змістом наповнились слова: дружба, вірність, совість, честь, любов… Ще вчора вони були студентами, а вже сьогодні – дипломовані фахівці! Розділити радість з випускниками прийшли їхні батьки, друзі, викладачі та гості. Розпочали захід вихованці вокальної студії «Шарм», виконанням пісні «Місто Чернівці».
З вітальним словом до випускників та гостей свята звернулась директор коледжу, «Відмінник освіти України» Алла Василівна Гапей. Вона побажала випускникам побільше мріяти, адже саме з мрії формується мета, яку необхідно досягати. А ще наголосила, що потрібно щиро повірити у свою мрію, і тоді все неодмінно вдасться! Згодом відбулося урочисте вручення дипломів. Цього року 12 випускників отримали дипломи з відзнакою. На свято також була запрошена випускниця коледжу 2013 року, Міс українська Канада 2016, творча та талановита Ірина Житарюк, яка подякувала навчальному закладу за здобуту професію, поділилася своїми успіхами, а також в подарунок всім присутнім продемонструвала власну колекцію жіночих суконь. А ще в знак великої подяки матерям та викладачам за допомогу, турботу і душевне тепло, випускниця Юлія Клодницька виконала пісню «Материнська любов».
Ось і закінчилось, дорогі випускники, ваше яскраве, неповторне студентське життя. Йдучи в дорослий світ – пам’ятайте, що справжні скарби – скарби Вашої душі – це доброта, щирість та совість! В добру путь, випускники 2017 року!

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38