2018 2017 2016
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень
29 Червня 2017
Ювілейний випуск
IMG_7657

29 червня для випускників Чернівецького коледжу дизайну та економіки відбулася урочиста Академія з нагоди вручення дипломів. Цьогорічна церемонія є особливою, адже випуск 2017 року – ювілейний, 70-ий випуск навчального закладу.

Це свято вкотре об’єднало всіх у дружню колежанську родину. Навчання в коледжі – невелика відстань, але яка вона об’ємна! В минулому залишилось дитинство… Новим змістом наповнились слова: дружба, вірність, совість, честь, любов… Ще вчора вони були студентами, а вже сьогодні – дипломовані фахівці! Розділити радість з випускниками прийшли їхні батьки, друзі, викладачі та гості. Розпочали захід вихованці вокальної студії «Шарм», виконанням пісні «Місто Чернівці».
З вітальним словом до випускників та гостей свята звернулась директор коледжу, «Відмінник освіти України» Алла Василівна Гапей. Вона побажала випускникам побільше мріяти, адже саме з мрії формується мета, яку необхідно досягати. А ще наголосила, що потрібно щиро повірити у свою мрію, і тоді все неодмінно вдасться! Згодом відбулося урочисте вручення дипломів. Цього року 12 випускників отримали дипломи з відзнакою. На свято також була запрошена випускниця коледжу 2013 року, Міс українська Канада 2016, творча та талановита Ірина Житарюк, яка подякувала навчальному закладу за здобуту професію, поділилася своїми успіхами, а також в подарунок всім присутнім продемонструвала власну колекцію жіночих суконь. А ще в знак великої подяки матерям та викладачам за допомогу, турботу і душевне тепло, випускниця Юлія Клодницька виконала пісню «Материнська любов».
Ось і закінчилось, дорогі випускники, ваше яскраве, неповторне студентське життя. Йдучи в дорослий світ – пам’ятайте, що справжні скарби – скарби Вашої душі – це доброта, щирість та совість! В добру путь, випускники 2017 року!


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

echo'
tarafsiz haber porno izle
';