2018 2017 2016
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень
28 Червня 2016
Ювілейний випуск молодших спеціалістів
IMG_7753

27 червня – особливий день у житті Чернівецького коледжу дизайну та економіки. Саме в цей день у палаці «Академічний» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2016 року. Вже сьогодні вони переступатимуть поріг рідної Аlma-Mater не як студенти, а як дипломовані фахівці.

Червневий вечір-підсумковий,

Напружений навчальний рік –

Він є подією чудовою,

Для тих, хто зветься «випускник».

Знаково те, що для Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки» цей випуск є ювілейним – 70-им! Розділити радість свята із випускниками прийшли їхні батьки, друзі, викладачі та гості.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор коледжу Алла Василівна Гапей, яка зазначила, що «студентське життя – це найкращі роки юності, це не тільки навчання, але й цікаве активне громадське та культурне життя, яке відкриває безліч можливостей та перспектив».

Цьогоріч дипломи державного зразка отримали 124 випукники, 8 із них – отримали дипломи з відзнакою.

Справжній шквал емоцій на сцені викликали виступи випускників – музичний номер Романа Коцура та Ростислава Катрюка, який гармонійно поєднав звучання гітари та скрипки; пісня у виконанні неповторної та талановитої Кароліни-Олександри Гаврилюк і колекція дипломних робіт «Man’s jacket’s priority».

Ще одним справжнім сюрпризом стало нагородження започаткованою цьогоріч відзнакою «За особистий внесок у розвиток авторитету Чернівецького коледжу дизайну та економіки» чотирьох випускниць – Олександри Косюченко, Інни Голик, Марії Довганюк і Неждани Пріпи.

Після цього, студенти нашого навчального закладу подарували всім присутнім танцювальну композицію (керівник Олександра Куртич), яка завершилася святковим салютом.

Шановні випускники, щасливого Вам старту у Вашій кар’єрі, вагомих досягнень та нових перемог на життєвому шляху!


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

echo'
tarafsiz haber porno izle
';