28 Червня 2016
Ювілейний випуск молодших спеціалістів

27 червня – особливий день у житті Чернівецького коледжу дизайну та економіки. Саме в цей день у палаці «Академічний» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2016 року. Вже сьогодні вони переступатимуть поріг рідної Аlma-Mater не як студенти, а як дипломовані фахівці.

Червневий вечір-підсумковий,

Напружений навчальний рік –

Він є подією чудовою,

Для тих, хто зветься «випускник».

Знаково те, що для Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки» цей випуск є ювілейним – 70-им! Розділити радість свята із випускниками прийшли їхні батьки, друзі, викладачі та гості.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор коледжу Алла Василівна Гапей, яка зазначила, що «студентське життя – це найкращі роки юності, це не тільки навчання, але й цікаве активне громадське та культурне життя, яке відкриває безліч можливостей та перспектив».

Цьогоріч дипломи державного зразка отримали 124 випукники, 8 із них – отримали дипломи з відзнакою.

Справжній шквал емоцій на сцені викликали виступи випускників – музичний номер Романа Коцура та Ростислава Катрюка, який гармонійно поєднав звучання гітари та скрипки; пісня у виконанні неповторної та талановитої Кароліни-Олександри Гаврилюк і колекція дипломних робіт «Man’s jacket’s priority».

Ще одним справжнім сюрпризом стало нагородження започаткованою цьогоріч відзнакою «За особистий внесок у розвиток авторитету Чернівецького коледжу дизайну та економіки» чотирьох випускниць – Олександри Косюченко, Інни Голик, Марії Довганюк і Неждани Пріпи.

Після цього, студенти нашого навчального закладу подарували всім присутнім танцювальну композицію (керівник Олександра Куртич), яка завершилася святковим салютом.

Шановні випускники, щасливого Вам старту у Вашій кар’єрі, вагомих досягнень та нових перемог на життєвому шляху!


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38