2018 2017 2016
Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень
5 Червня 2017
Викладачі коледжу відвідали фестиваль інноваційної освіти
IMG_1440

3 червня одночасно у 9-ти обласних центрах України стартував фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну». Освітня подія об’єднала Львів, Луцьк, Чернівці, Вінницю, Київ, Полтаву, Харків, Краматорськ та Запоріжжя. Фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну» – це своєрідна платформа, яка дозволяє дізнатись більше про заклади формальної та неформальної освіти міста і області.

Участь викладачів коледжу в цьому заході стала своєрідним майданчиком для обміну досвідом та дискусій на тему: «Інновації в освіті: Які підходи є інноваційними? Що справді важливо дітям?». Наші колеги мали можливість познайомитись з різними царинами освіти, доторкнутись до науки та відчути себе частинкою великого проекту, який допомагає єднати однодумців та разом Відкривати Україну. Вони мали можливість поспілкуватись з відомими та успішними людьми, які вміють надихнути та вмотивувати.

Фестиваль складався з трьох частин: презентація неформальної позашкільної (гуртки, курси, інноваційні освітні програми) та формальної освіти (ВУЗИ, технікуми, інноваційні коледжі), панельна дискусія для вчителів та батьків, а також півфінал освітнього проекту для підлітків «Відкривай Україну», де школярі презентували власні проекти з покращення їхнього міста.


Тематичні теги:
Copyright © 2016
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ КОЛЕДЖ ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІКИ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38

echo'
tarafsiz haber porno izle
';