5 Червня 2017
Викладачі коледжу відвідали фестиваль інноваційної освіти

3 червня одночасно у 9-ти обласних центрах України стартував фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну». Освітня подія об’єднала Львів, Луцьк, Чернівці, Вінницю, Київ, Полтаву, Харків, Краматорськ та Запоріжжя. Фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну» – це своєрідна платформа, яка дозволяє дізнатись більше про заклади формальної та неформальної освіти міста і області.

Участь викладачів коледжу в цьому заході стала своєрідним майданчиком для обміну досвідом та дискусій на тему: «Інновації в освіті: Які підходи є інноваційними? Що справді важливо дітям?». Наші колеги мали можливість познайомитись з різними царинами освіти, доторкнутись до науки та відчути себе частинкою великого проекту, який допомагає єднати однодумців та разом Відкривати Україну. Вони мали можливість поспілкуватись з відомими та успішними людьми, які вміють надихнути та вмотивувати.

Фестиваль складався з трьох частин: презентація неформальної позашкільної (гуртки, курси, інноваційні освітні програми) та формальної освіти (ВУЗИ, технікуми, інноваційні коледжі), панельна дискусія для вчителів та батьків, а також півфінал освітнього проекту для підлітків «Відкривай Україну», де школярі презентували власні проекти з покращення їхнього міста.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38